ГОЛОВНА

АЛЬФА ФІЛЬМ

КІНОЗАЛ

ФОТОХРОНІКИ

НОВИНИ

ПОСЛУГИ

АВТОРСЬКА
СТОРІНКА

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

ВОГНЯНИЙ МЕЧ ФОРТЕЦІ

УКРАЇНСЬКІ КАРПАТИ

ЕФЕКТ МОЦАРТА

                       

 

 

 

Кіно як мистецтво - і не тільки

Вождь світового пролетаріату сказав: "З усіх мистецтв для нас найважливішим є кіно". Це відомо багатьом ... Як і багато наших співгромадян, не вдумуючись в ці слова ми висували їх на передній план своєї свідомості, адже нічого не видно за макропланом цих букв. Їх вимовив сам ... (самі розумієте). Так було в ті часи.

Крутиться колесо часу, перед нашим поглядом великі полотна художників усіх часів, ми чуємо звучання великих творів композиторів, ми бачимо і чуємо спектакль або балет, бурхливі оплески глядачів.

Завдяки всьому цьому ми маємо кіномистецтво, або простіше - кіно, яке в собі втілило складові цих мистецтв. Так що ж для нас є найважливішим? Все є в цьому житті найважливішим, як і ваш погляд на зоряне небо, посмішка малюка при вигляді метелика на квітці. Все в світі пов'язано станом, який надихає нас творити, шукати нові способи вираження в мистецтві. І брати Люм'єр знайшли цей спосіб, налякавши глядача прибуваючим до перону локомотивом поїзда.

Закрутилось колесо, обертаючи механізми знімальних камер, знімальних візків, кінопроекторів. Кіно стало масовим мистецтвом, втягуючи свідомості та психоемоційні сфери в потоки, що збуджують почуття насолоди, нервового напруження і так далі ... Суспільство кидає в різні боки, залишаючи видимі і невидимі сліди. У будь-якого мистецтва є, на мій погляд, важлива властивість, яке при детальному розгляді грає найважливішу роль в житті багатьох. На цьому більш детальніше ми і зупинимося.


Причина змін

Під впливом творінь мистецтва змінюється сама людина, її вчинки. Багато хто замислюється, роблять для себе висновки - життя потекло в інше русло. Інші в он-лайн режимі вже готові, це можна побачити на рок-концертах, коли адреналін розпирає і публіка виходить з під контролю. У кіно трохи складніше, тут все «в пакеті»: задіяні кілька психоемоційних сфер, аудіо і зорові канали розкручують у свідомості сюжетну сторону, ритміка, колір, тембр - все це готове слабовільних перепрограмувати. Питання: в яку сторону?


Кіно як мистецтво - і не тільки

У світі відсутні контроль і фундаментальна наука регулювання даного предмета дослідження. Кому яке діло, куди котиться людство і які наслідки ... Є масове кіно перетворень, готове всякий зародок високого порядку нейтралізувати. На жаль, фільми з глибоким моральним змістом, несучим смислове навантаження, не доступні для багатьох. Свідомість покрита пилом, таких собі вірусів - троянів, що захищають маси.