ГОЛОВНА

АЛЬФА ФІЛЬМ

КІНОЗАЛ

ФОТОХРОНІКИ

НОВИНИ

ПОСЛУГИ

АВТОРСЬКА
СТОРІНКА

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

ВОГНЯНИЙ МЕЧ ФОРТЕЦІ

УКРАЇНСЬКІ КАРПАТИ

ЕФЕКТ МОЦАРТА

                       

 

 

 

Будьте спокійні, вам не потрібні зміни, з вами невидимий пастух. Ми йдемо по шляху розвитку, планетарні проблеми вимагають активізації суспільної свідомості. Потоки хаосу необхідно приборкати і звернути увагу на цінності, щоб стимулювати дух творчості, здатність раціонального аналітичного мислення.

Людству необхідно згадати себе. Мистецтво має доповнювати наше життя, древо з верхівками нової людини. Не обрізайте верхівки стовбура, гілок, свого древа. Кіно здатне творити дива, зціляти душі і тілесну середу, бо ці дві складові пов'язані. Більше тридцяти років я в кіно, незалежному і самостійному, доводилося знімати багато фільмів, в ранні роки, як сон, аматорське кіно, Одеський кіноклуб, нагороди, фестивалі - це був відмінний час сімдесятих і вісімдесятих років, кіно подарувало мені сім'ю, сина. Пізніше - період документального кіно, це були фільми різного жанру, на замовлення держустанов і фірм.

До цього часу мене тоді вразили фільми Андрія Тарковського, Федеріко Фелліні, ми ходили в кіно і небагатослівно роздумували. Роберт Флаерті з його чорно-білими невеликими картинами продемонстрував для мене нові можливості постановки. Я захоплююся цим генієм кіно, простотою і наповненням смисловим навантаженням кожного епізоду фільмів "Нанук з Півночі", "Людина з Арана". Його стиль в повній мірі відображає закоханість у життя простих чудових людей. Те, що він не любив, чи не відчував, що не відчував як частину самого себе - просто не могло стати предметом його інтересу, творчості та роботи.

Право на існування має лише те, що благородно і прекрасно як у житті, так і на екрані - це кредо Флаерті. Дух творчості ширяє в обнімку з музою, вони завжди поруч, щоб пізнавати таємниці світів і їх закони, створювати фільми, писати, експериментувати. Моя продакшн студія називається - лабораторія кіно "Альфа Фільм", назва для мене має чисто сакральне значення, в ньому закладено особливий сенс і статус, це важливо для роботи.

 

Хотілося, щоб кожен знайшов на цьому сайті свою краплю чистоти. Я не створюю те, що затьмарює, я завжди хочу і створюю те, що відображає наш світ в чистих тонах, розуміючи важливість захоплення високо ширяючої птиці в чистому небі.