ГОЛОВНА

АЛЬФА ФІЛЬМ

КІНОЗАЛ

ФОТОХРОНІКИ

НОВИНИ

ПОСЛУГИ

АВТОРСЬКА
СТОРІНКА

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

ВОГНЯНИЙ МЕЧ ФОРТЕЦІ

УКРАЇНСЬКІ КАРПАТИ

ЕФЕКТ МОЦАРТА

                       

 

 

 

ЕФЕКТ МОЦАРТА

Один мудрий чоловік сказав: «Чим більше дивишся на цей світ, тим більше переконуєшся в тому, що колір був створений для краси. І краса ця - не задоволення примхи людини, а необхідність для нього».У давнину, не маючи синтетичних медикаментів, лікарі зцілювали хворого ароматами пахощів, прекрасною музикою і чудовими колірними феєріями в храмах. Красою лікували ... «...Музика посилає нам здоров'я і колір залікує рани - щасливі ті, хто зрозуміли звук і колір».

У фільмі Станіслава Крижевського «Ефект Моzарта» задіяні колірні потоки зорових каналів. Поєднуються гами живої природи, які становлять гармонійну єдину «кристалічну» решітку кольору і музики, сила яких створює імпульси життєвої енергії творіння. Будучи при цьому ланкою в системі відтворення життя, кристал фільму через канали органів почуття «надихає» емоційну сферу людини, відкриваючи для клітин хвильові потоки життєвої енергії. Ми відчуваємо тонізуючий ефект, природну легкість, ясність розуму. Все це відноситься, як ви розумієте, до аудиторії (на радість - більшої), яка не позбавлена почуттів любові до природи, музикі і духовного сприйняття. Твориться гармонія... Це особливо важливо для молодих мам, які ретельно і відповідально проявляють турботу про дітей, і вона починається до народження, а краще - до зачаття. Якщо ви не в настільки юному віці, то ви можете скоро його знову випробувати, приділивши своїм внутрішнім живим світам гідну увагу.

Особливі властивості музики Моцарта вперше притягнули громадську увагу завдяки новаторським дослідженням в Каліфорнійському університеті на початку 1990-х років минулого століття. У центрі нейробіології міста Ірвін, який займається вивченням процесів педагогіки і пам'яті, група дослідників почала вивчати вплив музики Моцарта на студентів і підлітків. Френсіс Х. Раушер, доктор філософії, і її колеги провели дослідження, в якому випускники університету з факультету психології тестувалися на індекс просторового інтелекту (за стандартною інтелектуальною шкалою Стенфор-да-Біне). Результат виявився на 8-9 пунктів вище у випробовуваних, які прослуховували протягом десяти хвилин "Сонату для двох фортепіано ре-мажор" Моцарта. Незважаючи на те, що ефект від прослуховування музики тривав всього десять - п'ятнадцять хвилин, група доктора Раушер зробила висновок про те, що взаємозв'язок між музикою і просторовим мисленням настільки сильний, що навіть просте прослуховування музики може дати значний ефект.