ГОЛОВНА

АЛЬФА ФІЛЬМ

КІНОЗАЛ

ФОТОХРОНІКИ

НОВИНИ

ПОСЛУГИ

АВТОРСЬКА
СТОРІНКА

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

                       

 

Фільм "Українські Карпати" на телебаченні Бразилії

  

У березні 2008 року на прохання Українського консульства бразильського міста Курітіба, був наданий матеріал тексту і дозвіл для перекладу та трансляції по телебаченню фільму «Українські Карпати». Бразильські телеглядачі мали можливість познайомитись з культурою і традиціями невідомих для них гуцулів України. Після перегляду на адресу "Альфа Фільм" у особі Станіслава Крижевського надіслані враження.

  "Дивились Ваш фiльм, всi залишились у шаленому захопленнi: i старше, i молодше поколiння залишились пiд великим враженням вiд побаченого!"

Консульство Украiни в м. Курiтiба

У 2007 році творчою лабораторією "Альфа Фільм" у особі автора Станіслава Крижевського надані тимчасові права на тираж і продаж фільму "Українські Карпати" (протягом одного року до вересня 2007 року) дистриб’юторській компанії "Арт Меню".

 

Лабораторія "Альфа Фільм" закінчує зйомки фільму "Українські Карпати – Незабуті Богом забутих Богів". Загальний тривалість становить приблизно 3 години. Глядача очікують несподіваності та нові відкриття  із життя невеликого, але величного загадкового народу Українських Карпат, укутеного з глибин століть життям, яке наповнене вогнем містицизму та геніальним творчим талантом.

Ви побачите та почуєте з вуст гуцулів те, що передається поколіннями, а також з генетичною матрицею, яка зберігає тисячоліттями банк далекої досконалої людини.

Вічна загадка для вченого світу та для мене - того, хто одного разу полюбив гуцулів всім своїм єством. Випробував на собі їх світ. Я побачив цей банк, він для мене відкрився, щоб деякі свої сховища відкрити для вас.

Ви зустрінетесь з дослідниками, священиками, майстрами, талантами та просто надзвичайно звичайними гуцулами, побачите їх життя. Вони не живуть грою - гра духа живе в їх житті.

Тут сплілись два світи - видимий та невидимий, настільки близько, що реально взаємодіють та впливають, доповнюючи та коректуючи простір вічно загадкових Карпат.

1    2