ГОЛОВНА

АЛЬФА ФІЛЬМ

КІНОЗАЛ

ФОТОХРОНІКИ

НОВИНИ

ПОСЛУГИ

АВТОРСЬКА
СТОРІНКА

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

                       

Фільм "Українські Карпати" на Берлінському ITB – 2011

Фільм "Українські Карпати" Станіслава Крижевського був запрошений на всесвітню біржу-виставку ITB-2011.  У розділі "Українські Карпати" він знайомив відвідувачів з мальовничою природою Карпат, традиціями та звичаями Гуцулів, мистецтвом майстрів та місцями активного відпочинку.

На Берлінській туристичній виставці ITB-2011 український національний стенд, який представляв туристичні пропозиції України, був одним з кращих і посів почесне 6 місце серед усіх її учасників.

   Учасниками міжнародної туристичної виставки були 11 098 компаній з 187 країн світу, а виставку відвідали близько 111 тис. гостей. Відмічено високу популярність українського стенду серед відвідувачів виставки. Окремими пропозиціями були представлені і традиційні туристичні регіони: Карпати, Крим, а також Одеса, які мали свої експозиції в об'єднаному національному стенді. За перший день роботи виставки національний стенд України подивилися півтори тисячі осіб.

  У 2011 році Україна мала найбільший стенд за всі часи її участі в міжнародних туристичних виставках (близько 450 кв.м.). Така масштабна участь України стала можливою завдяки координуючим зусиллям національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.